Jdi na obsah Jdi na menu
 


Milevsko 2010

Staženo z oficiálních stránek HC Milevsko 2010 

 

Milevští dorostenci nestačili na Rokycany.

Hosté milevské dorostence rozstříleli. Domácí o výsledek bojovali, ale tentokráte na svého soupeře nestačili.

 

Jaroslav Kolář

12.kolo, sobota 28.1.2012
HC Milevsko 2010 - TJ DDM Rokycany
4:8 (1:3,2:3,1:2)
Branky a nahrávky: 7. Hanzlík ( Pešička), 33. Trepka (Homola V.), 35. Hanzlík (Homola J.,Reindl), 45. Urban (Homola V.). Rozhodčí: Mitáš - Schlixbier, Čáp. Vyloučení: 8:9. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 43:26.
 
HC Milevsko 2010: Kolář (Kafka) - Kolčaba, Vacek, Homola J., Pešička, Chomát, Kubička - Kothera, Pouch, Roubík - Hanzlík, Mácha, Reindl - Urban, Homola V., Sýkora, Trepkaolář - Kolčaba, Kothera,Bartůněk,Mašek,Homola J.,Vacek - Hanzlík,Pouch,Trepka - Urban,Mácha,Jiroušek - Reindl,Roubík,Sýkora
 
 

Komentář k zápasu

Domácí se ujali vedení v utkání po pěkné akci, kdy Pešička nahodil puk před branku a Hanzlík skóroval. Hosté, ale velmi dobře bruslili a milevské začali přehrávat. Vyrovnání přišlo ve třinácté minutě. Domácí úplně nepochopitelně vypustili poslední minutu první třetiny. Hosté využili výpadku a vstřelili dvě branky. Do druhé části zápasu vstoupili hosté podstatně aktivněji. Dokázali využít početní výhodu a po chvilce skórovali v oslabení. Hosté se dostali do herní pohody, vše jim vycházelo. Na svoji šestou branku dlouho nečekali. Domácí se však s výsledkem nechtěli smířit a bojovali. Výsledkem byli dvě vstřelené branky. Nejdříve se prosadil Trepka, když využil nahrávku z hole Homoli V. Druhá branka padla po akci Homola J. - Reindl - Hanzlík. V této třetině hosté rozstříleli domácí 17:9. Do posledního dějství vstoupili milevští aktivněji. Ve 45. minutě skóroval Urban. Druhou asistenci si připsal Homola V. Bohužel to byla poslední branka, kterou domácí svému soupeři dokázali vstřelit.

Tentokráte byli dorostenci Rokycan lepší. Na domácích se podepsal také herní výpadek, odložení utkání s HC Lužnice. Z domácích hráčů zaslouží pochvalu Víťa Kolčaba, který se sice střelecky neprosadil, ale odvedl velmi kvalitní práci v obraně.